ZAMIESZKAJ W TRÓJMIEŚCIE: STYLOWE MIESZKANIE W KAMIENICY Z 1905 ROKU

Mimo generalnego remontu, jaki kilka lat temu przeszło mieszkanie, właścicielom udało się zachować wiele oryginalnych elementów, które tworzą wyjątkowy klimat tego miejsca. Całość została zaaranżowana na wzór paryskiego apartamentu. Choć na pierwszy rzut oka eleganckie, czarno-białe wnętrza sprawiają wrażenie chłodnych, bardzo szybko można poczuć się tutaj jak w domu. Zapraszamy do lektury!

APARTAMENT PRZY UL. ŚWIĘTEJ BARBARY - WYJĄTKOWA KOMPOZYCJA STYLÓW I KOLORÓW

Ten 64-metrowy apartament położony w samym sercu Gdańska zachwycił nas wyjątkowym połączeniem stylów – włoskiego, art deco i glamour. Uwagę zwraca także przemyślany dobór kolorów: czerni, bieli, srebra, malachitowego, cytrynowego i naturalnego drewna. Całość to doskonale zaplanowane, dopracowane pod każdym względem, przytulne i funkcjonalne wnętrze. Zapraszamy do lektury wywiadu z właścicielką, która jest jednocześnie autorką tej aranżacji.

APARTAMENT NAD MOTŁAWĄ – FUNKCJONALNY I STYLOWY

Wyjątkowa lokalizacja i bardzo ciekawie zaaranżowane wnętrze. Apartament położony nad Motławą, o którym dziś Wam opowiemy, stanowi doskonały przykład tego, że małe mieszkanie także może być funkcjonalne i stylowe.

TARTACZNA - APARTAMENT STWORZONY DLA TURYSTÓW

W dzisiejszym wpisie pokażemy Wam 17-metrowe mieszkanie gotowe na przyjęcie turystów. Pomimo niewielkiego metrażu, jest w stanie spełnić wszystkie wymagania gości. Apartamentowiec, w którym się znajduje, powstał na miejscu starego młyna. Zapraszamy do lektury rozmowy z właścicielami tego pięknego mieszkania.

ZAMIESZKAJ W TRÓJMIEŚCIE: KLIMATYCZNE MIESZKANIE W STULETNIEJ KAMIENICY

Panująca obecnie moda na mieszkania usytuowane w starych kamienicach miejskich sprawiła, że trafiły one na listę najbardziej poszukiwanych przestrzeni mieszkaniowych. Wnętrza zabytkowych kamienic urzekają niezwykłym klimatem, na który składają się takie elementy, jak wysokie pomieszczenia, ogromne okna czy drewniane podłogi. W dzisiejszym poście zaprezentujemy czteropokojowe mieszkanie Pani Ewy, które znajduje się w kamienicy pochodzącej z 1920 roku.