tropical vibes

Tropikalne akcenty w jadalni? Czemu nie! Lato to świetny czas na tego typu wnętrzarskie eksperymenty. Sprawdźcie, co udało nam się znaleźć w ofercie Home & You.

O motywie dżungli we wnętrzach jako jednym z wiodących trendów 2018 pisaliśmy już w tym poście. Wtedy skupiliśmy się przede wszystkim na tekstyliach, dodatkach i roślinach oraz na rattanowych meblach. Tym razem naszą uwagę zwróciła… zastawa stołowa!

Soczyste kolory i owocowe printy – tak w dużym skrócie prezentuje się kolekcja dodatków do kuchni i jadalni dostępna w sklepach Home & You.

Naszą uwagę zwróciły zwłaszcza kielichy z grubego szkła oraz zastawa z motywem arbuza. Spodobały nam się również podkładki w kształcie liści monstery. Ponieważ kącik jadalniany sąsiaduje ze strefą wypoczynku, wybraliśmy dodatkowo tropikalne poduchy i kosz z pomponami.

Czarna ściana pomalowana farbą tablicową i ciemne drewno stołu stworzyły tło, które podkreśliło urok tych przedmiotów. Czy Wam też nasze kadry przywołują na myśl barokowe malarstwo i obrazy z martwą naturą? 🙂

Zdjęcia: Paulina Kalbarczyk