Apartament z widokiem na Motławę - z wizytą u Ady

Konkurencja na rynku mieszkań na wynajem krótkoterminowy jest duża. Aby taka inwestycja przynosiła zyski, trzeba dobrze przemyśleć każdy szczegół. Kluczowa jest lokalizacja, ale to nie wszystko – jak twierdzi Ada, bohaterka dzisiejszego wpisu, wnętrze musi być jakieś i posiadać charakter

DOM PEŁEN WYJĄTKOWYCH MEBLI - Z WIZYTĄ U KAMILI Z KAMAhome&garden

Czy żyjąc na co dzień w Anglii można wybudować dom w Polsce? Można! Kamila zdradziła nam, jak udało jej się tego dokonać. Opowiedziała również o swojej największej pasji – stylizacji mebli – oraz o miłości do brytyjskiego stylu aranżacji wnętrz. Zapraszamy do lektury!

POWRÓT DO PRZESZŁOŚCI – Z WIZYTĄ U KASI JAROSZYŃSKIEJ

Na co dzień pokazuje, jak mieszkają Polacy – jej cykl materiałów w Dzień Dobry TVN pt. „Odpicowane mieszkanie” szybko podbił serca widzów i od samego początku cieszył się dużą popularnością. Dla Kasi Jaroszyńskiej nagrywanie kolejnych odcinków to przyjemność, bo – jak sama o sobie mówi – jest ciekawską estetką. Teraz pora na zamianę ról! Wybraliśmy się na wycieczkę, żeby obejrzeć znajdujące się na Mokotowie mieszkanie dziennikarki. Z Gdańska do Warszawy i… ze współczesności do czasów PRL-u. Tak niesamowitej podróży w czasie się nie spodziewaliśmy. Zresztą sami zobaczcie!

Mieszkanie gotowe na przyjęcie gości – z wizytą u Łukasza

Łukasza poznałam jakiś czas temu. Jego słynne mieszkanie w kamienicy na gdańskiej starówce widziałam najpierw na zdjęciach. Po pierwszej wizycie byłam zachwycona, oczarowana, zaskoczona. Serio. To na zdjęciach wszystko zazwyczaj wygląda lepiej – odpowiednie światło, dobry kadr, uchwycone jedynie wycinki rzeczywistości. Znamy to. Tymczasem na żywo całość wyglądała tak samo dobrze i, co zdziwiło mnie najbardziej, stwierdziłam od razu, że mogłabym tu zamieszkać. Ja – miłośniczka skandynawskiej bieli, harmonii i mebli ze szwedzkiej sieciówki.

Po drugiej stronie lustra – z wizytą u Ani z Krainy Czarów

Toruńskie mieszkanie Ani jest wyjątkowe i od razu zachwycił nas jego tajemniczy klimat. Z pozornie niepasujących do siebie elementów Ani udało się stworzyć spójną, jedyną w swoim rodzaju przestrzeń. Nam opowiedziała m.in. o tym, co ją inspiruje. Zdradziła też, gdzie znaleźć prawdziwe wnętrzarskie perełki. Zapraszamy do lektury!

Na co warto zwrócić uwagę podczas zakupu mieszknia? Rozmowa z firmą Buduj i Remontuj

Na rynku są od 20 lat, rocznie wykonują około 10 remontów. Nam opowiedzieli m.in. o tym, dlaczego warto zainwestować w odbiór techniczny nowego budynku, na co zwrócić uwagę inwestując w stare budownictwo oraz po czym poznać, że mamy do czynienia z fachową ekipą remontową.